pt., 08.10.2021

Muzeum Warszawy
wstęp bezpłatny

Rysując możesz być blisko! | Festiwal Kultury Bez Biarier

Rysować każdy może – spróbuj podczas warsztatów rysowania w Muzeum Warszawy!

Naszymi modelami będą rzeczy warszawskie – syreny oraz przedmioty wykonane ze srebra. Poznamy je bliżej uważnie obserwując i rysując. Ciekawe zadania pomogą nam odnaleźć różne motywy dekoracyjne. Następnie przy użyciu własnych szkiców i pieczątek zaprojektujemy elementy zastawy stołowej.

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z wymogami sanitarnymi obowiązującymi w związku z pandemią.

Wydarzenie odbywa się w ramach Festiwalu Kultury Bez Barier. Zapisy przez stronę festiwalu.

Gdzie: Muzeum Warszawy, wejście kamienica 42

Grupa wiekowa: rodziny z dziećmi

Dla kogo: osób z niepełnosprawnością intelektualną i w spektrum autyzmu

osoby z niepełnosprawnością intelektualną i spektrum autyzmu

Sprawdź pozostałe wydarzenia w ramach Festiwalu Kultura Bez Barier w Muzeum Warszawy i oddziałach.