fbpx

Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Wydarzenia

czw., 11.07.2024
17:00–19:00

Warsztaty
Muzeum Warszawy
10 zł

Rysunkowe czwartki

Rysunkowe czwartki

Twórcza zabawa dla każdego!

Przyjdź na warsztaty rysowania. Odpręż się i wyraź swoje emocje. Bez względu na to, ile masz lat, skąd pochodzisz, jaki zawód wykonujesz, czy jesteś na emeryturze czy studiujesz ani czy kiedykolwiek chodziłeś na „lekcje rysunku”.

Letni czas to mnóstwo aktywności na dworze, ale też odpoczynek i sięganie po książki, które cierpliwie czekały na swój moment. Niektórzy może wybiorą czytnik zamiast drukowanej książki. Zawsze jednak dobrze mieć jakąś zakładkę pod ręką, szczególnie jeśli projekt wyjdzie spod własnej ręki. Na koniec je zalaminujemy, aby przetrwały z nami nawet najdalsze wyprawy.

Zajęcia prowadzi: Paula Kuch-Krawiec – edukatorka, projektantka graficzna, ilustratorka. Absolwentka Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dyplom magisterski obroniła w Pracowni Ilustracji i Grafiki Wydawniczej, tworząc autorską książkę ilustrowaną opowiadającą o postaciach z legend kaszubskich. Podczas studiów poznała różne techniki rysunkowe, choć najbardziej polubiła się z węglem i wielkimi formatami. W ostatnim czasie najczęściej sięga po kredki, by tworzyć subtelne ilustracje roślinne. Ukończyła także Studium Pedagogiczne na Wydziale Zarządzania Kulturą Wizualną na ASP. Współpracując z muzeami prowadzi różne warsztaty zachęcając do swobodnego działania plastycznego.

Informacje praktyczne:

Dla kogo: dla młodzieży, dorosłych i seniorów

Miejsce spotkania: przy kasach w kamienicy nr 42


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.