wt., 12.04.2022

Muzeum Warszawy

Rzeźba w drewnie | „Gildia”

Warsztaty organizowane we współpracy z Warszawskim Centrum Rzemiosła Wood Workshop.

Każdy z uczestników w trakcie popołudniowych dwugodzinnych warsztatów wykona panele z drewna, których powierzchnia będzie posiadała odmienne faktury nadane za pomocą dłut snycerskich.

Podczas warsztatów uczestnicy:

• przejdą szkolenie z zasad bezpiecznej pracy dłutem,
  • poznają możliwości nadawania faktur i przykłady ich wykonania,
  • samodzielnie zaprojektują i wykonają fakturę.

Finałowe spotkanie:

W trakcie finałowego spotkania gotowe panele zamocujemy do wcześniej przygotowanego podłoża i wspólnie stworzymy drewnianą mozaikę.

Finałowe spotkanie odbędzie się 19 kwietnia (wtorek) o godzinie 18:00.

Dla kogo: zajęcia dla wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć przygodę w pracy z drewnem.

Miejsce warsztatów: pracownia Wood Workshop przy Placu Hallera 6

Ilość miejsc: 6

Warsztaty odbywają się w ramach programu towarzyszącego wystawy „Gildia”.