sob., 10.07.2021

Muzeum Warszawy
10 PLN

Spacery ze szkicownikiem

Stare Miasto pełne jest malowniczych zakątków. Przyjrzymy się im, by odnaleźć oryginalne dekoracje i nietypowe detale – z metalu, cegły czy kamienia. Miejski pejzaż dopełni zieleń, zwierzęta, ludzie… Czy tylko? Poszukajmy razem rysunkowych inspiracji!

Zajęcia odbywają się w plenerze, rano – zanim Starówkę zaleje żar letniego słońca i tłum roześmianych spacerowiczów w wakacyjnych nastrojach.

Możesz przynieść własne, ulubione przybory do plenerowego rysowania lub skorzystać z materiałów dostępnych na miejscu (podkładki i kartki formatu A3, ołówki różnych grubości, cienkopisy, węgiel rysunkowy, gumki do ścierania i temperówki oraz piankowe podkładki do siedzenia).

W przypadku niesprzyjającej pogody, zajęcia odbędą się na muzealnym dziedzińcu lub w innym zadaszonym miejscu.

Dla kogo: dla młodzieży, dorosłych i seniorów

Maksymalna liczba uczestników: 10 osób

Rezerwacje: bilety dostępne online