czw., 09.07.2020

10 PLN

Spacery ze szkicownikiem

Oferta dla młodzieży od 15 lat i dorosłych

Przekonaj się, ile radości daje rysowanie – uwolnij się od myśli, że warto rysować jedynie wtedy, kiedy jesteś w stanie stworzyć arcydzieło. Tego lata zapraszamy na zajęcia plenerowe wszystkich, którym szkicowanie pozwala się odprężyć i daje możliwość wyrażenia własnych emocji. Spacerując po Rynku Starego Miasta oraz okolicznych ulicach poszukamy architektonicznych inspiracji. Poćwiczymy uważną obserwację detali i dekoracji kamienic oraz różne techniki rysunkowe.

Uczestnicy otrzymają do dyspozycji podkładki z klipsem i kartki. Narzędzia rysunkowe należy przynieść własne (ołówki, węgiel, cienkopisy).

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Miejsce zbiórki: przed wejściem do Muzeum Warszawy

Maksymalna liczba uczestników: 6 osób

Rezerwacje: teresa.lempicka@muzeumwarszawy.pl