fbpx

Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia

sob, 08.06.2019
11:00–12:00

Warsztaty
Muzeum Warszawy
10 zł

Co to? Kto to? Suwenir | Twórcza RZECZYwistość

Co to? Kto to? Suwenir | Twórcza RZECZYwistość

Muzeum pełne jest pamiątkowych rzeczy. Podczas zabawy poszukamy takich, które mogłyby być upominkami przywiezionym z podróży. Przygotowane zadania z pamiętania pomogą w odkrywaniu historii przedmiotów. Na koniec zaprojektujemy własne warszawskie suweniry.

DLA KOGO: dla rodzin z dziećmi w wieku 2,5-5 lat
WSTĘP: 10 zł/dziecko (dorosły opiekun: wstęp wolny)
MIEJSCE SPOTKANIA: kasy w kamienicy nr 42
TERMINY: druga sobota i druga niedziela miesiąca, godz. 11.00 i 15.00

Na spotkania z tego cyklu zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym wraz z opiekunami. Zajęcia są nastawione na doświadczanie i tworzenie. Inspirujemy się wybranymi rzeczami z naszej kolekcji. Poznajemy je i badamy poprzez zabawy i ćwiczenia. Następnie eksperymentujemy przy użyciu różnych narzędzi oraz ciekawych technik plastycznych. Czasem dajemy ponieść się fantazji! Wykorzystujemy zagadki, pytania, domysły. Patrzymy na rzeczywistość z przymrużeniem oka. Przede wszystkim dobrze się bawimy!

Kup biletKup bilet Zarezerwuj Zarezerwuj

Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.