śr., 22.07.2020

Spacer
Muzeum Warszawy

Święto Starego Miasta: Między Bramą Krakowską a Barbakanem.

Między Bramą Krakowską a Barbakanem. Stare Miasto – po prostu musisz to wiedzieć

Podczas spaceru opowiemy Wam najważniejsze fakty związane z historią najstarszej części Warszawy. Będziemy przy jego najważniejszych zabytkach i symbolach. Ten spacer to swoiste kompendium wiedzy o warszawskim Starym Mieście.

Więcej informacji o Święcie Starego Miasta i pozostałe wydarzenia.

Informacje dodatkowe:

1. Bilety do kupienia w kasie muzeum lub na stronie internetowej.
  2. Miejsce spotkania: pomnik Syreny na Rynku Starego Miasta
  3. Przed rozpoczęciem spaceru poprosimy Cię jeszcze o wypełnienie stosownego formularza, abyśmy mieli możliwość szybkiego skontaktowania się z Tobą w razie takiej konieczności.
  4. Pamiętaj, aby podczas spaceru zachować odstęp od innych uczestników wynoszący co najmniej 2 metry. Pod warunkiem zachowania wymaganego dystansu nie ma obowiązku posiadania maseczki ale zachęcamy Cię do tego. Maseczkę możesz nabyć w kasie muzeum przed rozpoczęciem spaceru.
  5. Maksymalna liczba uczestników spaceru to 5 osób.