sob., 10.02.2018

Muzeum Warszawy
Wstęp 7/10 zł

Synekdocha, Nowy Jork (Synecdoche, New York), USA, 2008, reż. Charlie Kaufman

Autor „Zakochanego bez pamięci”, „Adaptacji” i „Niebezpiecznego umysłu” debiutuje jako reżyser niezwykłej historii twórcy teatralnego, który pracuje nad dziełem życia – spektaklem realistycznym w każdym calu. Lata mijają, a Caden Cotard (Philip Seymour Hoffman)coraz bardziej pogrąża się w pracy nad swoją przełomową sztuką. Powoli zaciera się granica między fikcją a rzeczywistością.

Synekdocha, Nowy Jork (Synecdoche, New York), USA 2008, reż. Charlie Kaufman, 124 min