śr., 21.08.2019

Muzeum Warszawy

Syrena o wielu twarzach | warsztaty plenerowe dla dzieci (3–6)

Czy syreny lubią zmieniać fryzury i czy zawsze trzymają w ręku miecz? Gdzie mieszkały przed wiekami? W czyim towarzystwie spędzał czas król Zygmunt III Waza stojący na kolumnie? Podczas spaceru uliczkami Starego Miasta będziemy wspólnie szukać odpowiedzi na te pytania.

Czas trwania: maks. 60 minut
Miejsce zbiórki: kamienica nr 42
Dla przedszkolaków (3–6 lat)
Maks. 15 uczestników (+ opiekunowie)

Legenda o Syrence

Wraz z Teatrem Guliwer zapraszamy na warsztaty rodzinne w Muzeum Warszawy i w plenerze, które towarzyszą spektaklowi „Legenda o Syrence”.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem cyklu!