niedz., 22.09.2019

Muzeum Warszawy
10 zł (opiekunowie bezpłatnie)

Syrena | warsztaty dla rodzin z dziećmi (2,5–5 lat)

Piękna, waleczna, warszawska. Jak to się stało, że mieszkanka morskich głębin znalazła się w Wiśle? Posłuchamy legendy o sławnej pół kobiecie, pół rybie. Wspólna zabawa pomoże nam zaobserwować różnice w przedstawieniach warszawskiej Syreny. Na koniec wykonamy wizerunek symbolu Warszawy według swojego pomysłu.

Czas trwania: maks. 60 minut
Miejsce zbiórki: kamienica nr 42
Dla przedszkolaków (2,5–5 lat)
Maks. 15 uczestników (oraz dodatkowo ich opiekunowie)

Legenda o Syrence

Wraz z Teatrem Guliwer zapraszamy na warsztaty rodzinne w Muzeum Warszawy i w plenerze, które towarzyszą spektaklowi „Legenda o Syrence”.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem cyklu!