sob., 07.12.2019

Muzeum Warszawy

Szkicownik warszawski

Czy rysować każdy może? Oczywiście! Spróbuj i poczuj zalety zajęć z rysunku: odprężenie, lepszą koncentrację, uważność. Na spotkaniach uczymy się obserwacji przedmiotu, skupienia na jego detalach oraz ćwiczymy różne techniki rysunkowe.

Zajęcia odbywają się na wystawie głównej „Rzeczy warszawskie” w swobodnej atmosferze. Uczestnicy otrzymują podstawowe materiały plastyczne (można przynieść własne). Dodatkowo w księgarni muzealnej można zakupić stylowy szkicownik oraz zestaw ołówków.

DLA KOGO: dla młodzieży i dorosłych
CZAS TRWANIA: 90 minut
WSTĘP: 10 zł | kup bilet