fbpx

Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia

nie, 14.04.2019
15:00–16:00

Warsztaty
Muzeum Warszawy
10 zł

Tik-tak, bim-bam | Twórcza RZECZYwistość

Tik-tak, bim-bam | Twórcza RZECZYwistość

Raz biegnie, raz się wlecze, czasem nas goni, lecz na pewno – mija. Jak kiedyś mierzono czas? Podczas zajęć sprawdzimy, jak długo trwa jedna minuta. Będziemy tykać i bimbać niczym dawne zegary. A czas miło nam upłynie!

DLA KOGO: dla rodzin z dziećmi w wieku 2,5-5 lat
WSTĘP: 10 zł/dziecko (dorosły opiekun: wstęp wolny)
MIEJSCE SPOTKANIA: kasy w kamienicy nr 42
TERMINY: druga sobota i druga niedziela miesiąca, godz. 11.00 i 15.00

Na spotkania z tego cyklu zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym wraz z opiekunami. Zajęcia są nastawione na doświadczanie i tworzenie. Inspirujemy się wybranymi rzeczami z naszej kolekcji. Poznajemy je i badamy poprzez zabawy i ćwiczenia. Następnie eksperymentujemy przy użyciu różnych narzędzi oraz ciekawych technik plastycznych. Czasem dajemy ponieść się fantazji! Wykorzystujemy zagadki, pytania, domysły. Patrzymy na rzeczywistość z przymrużeniem oka. Przede wszystkim dobrze się bawimy!

Kup biletKup bilet Zarezerwuj Zarezerwuj

Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.