pt, 16.03.2018

Muzeum Warszawy
Wstęp 7/10 zł

Nie jestem twoim murzynem (I Am Not Your Negro), 2016, reż. Raoul Peck

Raoul Peck, wykorzystując niepublikowane dotąd fragmenty niedokończonej książki Jamesa Baldwina, słynnego afroamerykańskiego powieściopisarza i eseisty, bogaty materiał archiwalnych filmów i zdjęć, opowiada historię segregacji rasowej, prześladowań i walki o prawa Afroamerykanów w USA. Film był nominowany do Oscara w kategorii Najlepszy Pełnometrażowy Film Dokumentalny.

Nie jestem twoim murzynem (I Am Not Your Negro), USA 2016, reż. Raoul Peck, 93 min

Kup biletKup bilet Zarezerwuj Zarezerwuj

Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.