czw., 10.03.2022

Muzeum Warszawy
wstęp bezpłatny

Сімейний кінотеатр Family Cinema Kino familijne

Muzeum Warszawy i Festiwal Kinolub zapraszają na bezpłatne pokazy filmów animowanych dla najmłodszych widzów w wieku 2-6 lat.

Podczas jednego pokazu poznacie 15 różnych historii w krótkometrażowych wersjach. Wszystkie filmy są neutralne kulturowo i nie posiadają dialogów, dlatego będą odpowiednie również dla dzieci uchodźczych, nieznających języka polskiego.

Bezpłatne wejściówki będą dostępne do pobrania na stronie internetowej oraz w kasie muzealnej przy Rynku Starego Miasta 42.

Przy okazji możecie zwiedzić naszą wystawę – pamiętajcie, że w czwartki mamy wstęp wolny!

Muzeum Warszawy та Festiwal Kinolub запрошують на безкоштовні покази анімаційних фільмів для наймолодших глядачів 2-6 років.

Під час одного показу, ви дізнаєтеся 15 різних історій у коротких версіях. Усі фільми культурно нейтральні та не мають діалогів, тому вони також підійдуть для дітей – біженців, які не розмовляють польською мовою.

Безкоштовні квитки можна буде скачати на сайті та в касах музею на Ринку Старого Міста, 42.

До речі, Ви можете відвідати нашу виставку – пам’ятайте, що по четвергах у нас вхід вільний!

The Muzeum Warszawy and Festiwal Kinolub invite you to take advantage of free screenings of animated films for the youngest viewers aged 2-6.

During one screening you will see short versions of 15 different stories. All films are culturally neutral and without dialogues, so they are suitable also for refugee children who do not speak Polish.

Plase, download free tickets on the webside or pick them up at the museum’s box office at Rynek Starego Miasta 42.

It is also a good opportunity to visit our exhibition.  Don’t forget that every Thursday admission is free!