śr., 20.09.2023

Muzeum Warszawy

Warszawskie espresso – spotkanie dla seniorek i seniorów

Słoje, słoiki, weki

Jesień to świetny czas na robienie przetworów. Przetwarzamy owoce w zaklęte w słojach letnie wspomnienie i lekarstwo na zimowe smutki. Nie ma bowiem nic lepszego na zimową chandrę niż pięknie pachnące powidła czy dżemy skrywające w każdej łyżeczce zapach lata.

W czasie warsztatów porozmawiamy o dawnych ogrodach użytkowych, o ich znaczeniu dla miasta, a także zastanowimy się, czy warto wracać do dawnych przepisów kulinarnych.

Informacje praktyczne

Bilety dostępne w muzealnej kasie i online na 2 tygodnie przed wydarzeniem.

Maksymalna liczba uczestników: 15 osób

Miejsce zbiórki: kasy w kamienicy Rynek Starego Miasta nr 42

Kontakt: Krystyna Stroynowska, tel.: 22 277 43 78

Dostępność: osoby z niepełnosprawnością ruchu, osoby żyjące z demencją

Kliknij, aby sprawdzić harmonogram spotkań.