sob., 19.03.2022

Muzeum Warszawy
12 zł normalny/7 zł ulgowy

Warsztaty otwarte – finisaż wystawy „Niewidoczne. Historie warszawskich służących”

Kilka kwiatów, łyżka sody – jeszcze odrobina wody!

Podczas otwartych warsztatów przekonamy się, co powstanie z połączenia powyższych składników. Wspólnie wykonamy pachnące mgiełki oraz przygotujemy pastę do czyszczenia trudnych zabrudzeń.

Uczestnicy w trakcie rodzinnego zwiedzania wystawy, będą mogli przyłączyć się do otwartych warsztatów kończących wystawę „Niewidoczne. Historie warszawskich służących”. Na dwóch specjalnych stanowiskach będą mieszać, dolewać i przesypywać, aż stworzą swoje własne mikstury – domowej roboty oczywiście!

Informacje praktyczne:

Dla kogo: dla rodzin z dziećmi od 6 roku życia
Bilety: 12 zł normalny/7 zł ulgowy (na warsztaty obowiązują bilety wstępu na wystawę)

Warsztaty mają charakter ciągły, można do nich dołączyć w dowolnym momencie w godzinach 11:00-14:00.