sob., 20.11.2021

Zajęcia rodzinne
Muzeum Warszawy
12 zł normalny/7 zł ulgowy

Warsztaty rodzinne: samo się nie zrobi

Jakie obowiązki masz w domu? Kto czym się zajmuje, jak dzielicie się zadaniami? Dziś o pracach domowych – lekkich czy nieco cięższych – zdarza się nam zapominać, a nieraz nawet błahe czynności są nie lada wyzwaniem! A jak było dawniej?

Wspólnie sprawdzimy, jak plan dnia układali sobie nasi przodkowie i jakie przedmioty wykorzystywali, by ułatwić sobie prace.

Dla kogo: rodziny z dziećmi w wieku 6-12 lat

Więcej o wystawie Niewidoczne. Historie warszawskich służących na naszej stronie.