fbpx

Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia

pt., 07.10.2022
17:00–18:30

Spacer
Muzeum Warszawy
udział bezpłatny

Źdźbła, liście i konary – spacer sensoryczny po warszawskiej zieleni | Festiwal Kultury Bez Barier

Źdźbła, liście i konary – spacer sensoryczny po warszawskiej zieleni | Festiwal Kultury Bez Barier

Warszawa to miasto zabytków i muzeów. To jednak także miasto wszechobecnej zieleni! Blisko jedna czwarta powierzchni Warszawy to parki, ogrody, skwery i zarośla. Podczas spaceru poznamy kilka z nich.

Porozmawiamy o roli zieleni w mieście, o tym, jak o nią dbać i jak historycznie się rozwijała. Skupimy się na kilku wybranych śródmiejskich zielonych wyspach i spędzimy w nich miły czas zapoznając się jednocześnie z konkretnymi gatunkami drzew, krzewów, ziół i chwastów. Posłuchamy, powąchamy, a może też uda nam się posmakować tego, co nas otacza.

Rezerwacja biletów przez stronę Festiwalu Kultury Bez Barier. Jedna wejściówka upoważnia do wstępu jednego uczestnika. Opiekun dziecka lub asystent osoby z niepełnosprawnością również musi pobrać wejściówkę.

Dostępność: osoby z niepełnosprawnością wzroku, audiodeskrypcja, dostępne są tyflografiki i materiały do dotykania


Wydarzenie odbywa się w ramach Festiwalu Kultury Bez Barier. Więcej informacji.


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.