sob., 19.11.2022

Muzeum Warszawy
10 zł - dziecko, opiekun bezpłatnie

Znaki protestu | „Błysk, mat, kolor. Fotografia i Warszawa lat 90.”

Na wystawie „Błysk, mat, kolor. Fotografia i Warszawa lat 90.” dużo miejsca poświęcone jest przestrzeni protestu.

• Kto w latach dziewięćdziesiątych protestował i przeciwko czemu?
  • Jak wyglądały protesty?
  • Przeciwko czemu my dziś chcemy zaprotestować i jak to zrobić?

Razem zapoznamy się z techniką tworzenia szablonu, który w tamtym czasie był bardzo popularną metodą wyrażania opinii i poglądów. Przygotujemy własne szablonowe odbitki dotyczące ważnych dla nas kwestii.

Informacje praktyczne

Dla kogo: rodziny z dziećmi w wieku 8-12 lat

Warsztaty towarzyszą wystawie „Błysk, mat, kolor. Fotografia i Warszawa lat 90.”.