04.06.2020 / Aktualności, Biblioteka Warszawska, Działalność edukacyjna

Ogłoszenie wyników konkursu literackiego już 8 czerwca!

Uprzejmie informujemy, że 8 czerwca o godz. 17.00  odbędzie się wirtualne ogłoszenie wyników V edycji  organizowanego przez Muzeum Warszawy konkursu literackiego  „Opowiem Ci o Warszawie”. Uroczystość tę będą mogli  Państwo obejrzeć  na stronie internetowej Muzeum Warszawy w Aktualnościach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a także nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie swoich uczniów i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji naszego konkursu w roku 2021.

Poznaj laureatów poprzednich edycji