08.06.2020 / Aktualności, Biblioteka Warszawska, Działalność edukacyjna

Wyniki konkursu literackiego Opowiem Ci o Warszawie

Serdecznie zapraszamy Uczestników organizowanego przez Muzeum Warszawy konkursu literackiego „Opowiem Ci o Warszawie” do obejrzenia wirtualnego ogłoszenia wyników. Zachęcamy do poznania nazwisk tegorocznych Laureatów oraz do wysłuchania fragmentów najwyżej ocenionych prac.

Lista Laureatów tegorocznej V edycji Varsavianistycznego Konkursu Literackiego „Opowiem Ci o Warszawie” (PDF 332 KB)

Mamy przyjemność poinformować, że powstała specjalna strona dedykowana Varsavianistycznemu Konkursowi Literackiemu. W związku z tym znajdą tu Państwo informacje o poprzednich edycjach konkursu (2016-2019) wraz z nazwiskami Laureatów i utworami nagrodzonymi pierwszym miejscem.

Jeszcze raz gratulujemy autorom nagrodzonych i wyróżnionych prac, a także nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie swoich uczniów. Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji naszego konkursu w roku 2021!