17.02.2020 / Aktualności, Działalność edukacyjna, Edukacja dla dorosłych i młodzieży, Muzeum Woli

Zaprojektuj nowe szyldy dla Warszawy

W tym roku weszła w życie nowa uchwała krajobrazowa dla Warszawy, która zmieni brzydkie oraz źle oddziałowujące na architekturę reklamy w ciekawe obiekty. Warszawa w końcu odetchnie.

Zapraszamy na warsztaty z projektowania szyldów.

Przeniesiemy się w czasie aby zobaczyć jak wyglądały reklamy na ulicach dawnej Warszawy i Woli.
Spróbujemy zaprojektować nowe szyldy wykorzystując Warszawską typografię oraz naszą wyobraźnię.

Zajęcia poprowadzi Patryk Martuś, kaligraf i projektant, współzałożyciel Warszawskiego Domu Kaligrafii.

Warsztaty 29 lutego (sobota):

Wstęp: 10 zł

• 11:00-13:00 – warsztaty dla dzieci od 6 roku życia