14.10.2022 / Aktualności, Izba Pamięci przy Cmentarzu Powstańców Warszawy, Muzeum Woli, nagrody i wyróżnienia, Wydawnictwa

„Zielone Ścieżki” z wyróżnieniem od PTTK

Możesz poznawać Wolę i odkrywać jej tajemnice z przewodnikiem „Zielone Ścieżki wokół Izby Pamięci na Woli” w ręku.

Przewodnik zawiera historie ludzi, pomników (również pomników przyrody), ulic, budynków, parków oraz wybrane historie ofiar cywilnych pochowanych na Cmentarzu Powstańców Warszawy, a także mapę okolicy.

Ogólnopolski Przegląd Książki Krajoznawczej i Turystycznej

Publikacja pod redakcją Aleksandry Sołtan-Lipskiej (redaktorka prowadząca: Małgorzata Makowska) otrzymała wyróżnienie w 30. Ogólnopolskim Przeglądzie Książki Krajoznawczej i Turystycznej zorganizowanym przez PTTK.

Wręczenie wyróżnienia 28 października w Białymstoku.

Książka dostępna w sklepie internetowym Muzeum Warszawy.