16.11.2021 / Aktualności, Muzeum Warszawskiej Pragi, Zrób sobie prezent

Zrób sobie prezent. Witryna Wedla

Firma E. Wedel i Muzeum Warszawskiej Pragi zapraszają do udziału w tegorocznej akcji w przestrzeni miasta. Chcemy sprawić mieszkańcom mikołajkowe prezenty, które będą mogli wykonać samodzielnie w domu.

Jak zrobić sobie prezent?

• Przy okazji zakupów odwiedź jednego z naszych partnerów.
  • Na hasło „Zrób sobie prezent” odbierz bezpłatnie zestaw z materiałami.
  • W środku znajdziesz wszystko co potrzebne by samodzielnie wykonać teatrzyk inspirowany legendarnymi Witrynami Wedla, w których można było odnaleźć znajome kształty zwierzątek-bombonierek, wykonanych w wytwórni Edwarda Manitiusa.
  • Bądź kreatywny/a!

Zestawy odbierzesz od 30 listopada do 5 grudnia w następujących miejscach:

Ceramiczny Kramik Baku, ul. Ząbkowska 39a
Dom Sąsiedzki „Moje Szmulki”, ul. Łochowska 39/7
Fogiel. Wyrób ozdób choinkowych, ul. Kordeckiego 48
Galeria Art. Sułek Space, Plac Konesera 2
Kuchnia Czerwony Rower, ul. Targowa 82
Pan Szymon – Szymon Gotowski, Plac gen. Józefa Hallera 6B/40
Parasolnictwo p. Barbary Szafrańskiej, ul. Skaryszewska 6
Pijalnia Czekolady E.Wedel, ul. Jana Zamoyskiego 36
Pijalnia Czekolady E.Wedel, Plac Konesera 1
Pracownia Cukiernicza K. Strzałkowski, ul. Kawęczyńska 4
Pracownia Kapeluszy i Czapek Cieszkowski, al. J. Waszyngtona 30/36 lok. U8
Pyzy Flaki Gorące, ul. Brzeska 29/31
Rano Piekarnia Rzemieślnicza, ul. Stalowa 47
Rurki z Wiatraka, ul. Grochowska 210/212
Wood Workshop, Plac Hallera 6

Paczki można odbierać w godzinach pracy partnerów. Informacje znajdziecie na ich stronach.

Szablon możesz też pobrać, wydrukować i z własnych materiałów stworzyć więcej tych oryginalnych, mikołajkowych prezentów. Wykorzystaj, to co masz pod ręką, daj drugie życie niepotrzebnym materiałom.

Pobierz szablon w pliku PDF.
Pobierz szablon zwierząt w pliku PDF.

Zrób sobie prezent – warsztaty

Po dwóch latach nieobecności na mapie mikołajkowych wydarzeń w Warszawie wracamy z warsztatami „Zrób sobie prezent” w Muzeum Warszawskiej Pragi.

To idealny pretekst, by spędzić czas z najbliższymi i własnoręcznie wykonać podarunki dla siebie i osób, na których nam zależy. W związku z trwającą w muzeum wystawą „Rzeczy do zabawy. Edward Manitius i jego wytwórnia”, zabierzecie do domu niepowtarzalne upominki, które związane są z tym utalentowanym projektantem i świetnym przedsiębiorcą.

Program wydarzeń

Zrób Sobie Prezent w PraRzemce: pokrowiec z tkaniny tapicerskiej | 2 grudnia, czwartek, godz. 17:00

Wydarzenia 4 grudnia, sobota:

W witrynie Wedla. Warsztaty otwarte | godz. 11:00-15:00

Zrób Sobie Prezent w PraRzemce: drugie życie torebki | godz. 9:00 – 12:00

Zrób Sobie Prezent w PraRzemce: przybornik ze skóry wtórnej i płótna | godz. 12:30-15:30

Ceramiczne broszki

Zabawka na biegunach. Warsztaty dla rodzin z dziećmi od 6 roku życia