13.04.2021 / Aktualności, Centrum Interpretacji Zabytku, Edukacja dla dorosłych i młodzieży

Nowa dekada, NGOsy Warszawy. Dyskusje online

Trzecią warszawską dekadę XXI wieku otworzyła pandemia COVID-19. Wraz z nią pojawiły się nowe oblicza miasta i wyzwania dla Warszawy oraz nowe odsłony stołecznych kontekstów życia społecznego i ekosystemów, nad którymi od lat pracują warszawskie organizacje pozarządowe.

Jak widzą nasze najważniejsze wyzwania miejskie na przyszłość i na najbliższą dekadę? Cykl Nowa dekada, NGOsy Warszawy to comiesięczne wydarzenia realizowane przez wybrane warszawskie NGOsy i Muzeum Warszawy.

Wszystkie wydarzenia są bezpłatne i odbędą się na Facebooku Muzeum Warszawy.

22 kwietnia (czwartek)
Po co warszawiakom Parki? Spotkanie z Fundacją Bęc Zmiana

25 maja (wtorek)
Spotkanie z Centrum Architektury. Więcej informacji wkrótce!

15 czerwca (wtorek)
Spotkanie z Fundacją Puszka. Więcej informacji wkrótce!

Sprawdź również: