29.10.2019 / Aktualności, Muzeum Warszawskiej Pragi, nagrody i wyróżnienia

Dwie nagrody w przeglądzie „Muzeum Widzialne”

Projekty identyfikacji wizualnej wystaw czasowych Muzeum Warszawy zostały docenione w prestiżowym konkursie.

Na gali IV Przeglądu „Muzeum Widzialne”, która odbyła się 23 października w Muzeum Miasta Gdyni otrzymaliśmy:

• II nagrodę za identyfikację wystawy Spółdzielnia ORNO. Biżuteria dla projektantki – Marty Caban (Muzeum Warszawy)
  • Wyróżnienie za identyfikację wizualną wystawy Praga sensorycznie dla projektantki – Joanny Bębenek (Muzeum Warszawy).

Przegląd „Muzeum Widzialne”, organizowany przez Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów,  to przestrzeń popularyzacji działań wizerunkowych polskich muzeów, działający od 2013 roku. Wyłania najlepsze realizacje w obszarze identyfikacji, strategii wizerunkowych, kampanii promocyjnych, wydawnictw, designu/architektury i nowych technologii. Przeczytaj więcej o konkursie i laureatach tegorocznej edycji.