28.12.2020 / Aktualności, Działalność edukacyjna, Edukacja dla szkół, edukacja varsavianistyczna, Muzeum Warszawskiej Pragi

Edukacja varsavianistyczna w szkole. IV konferencja dla nauczycieli

Muzeum Warszawskiej Pragi odział Muzeum Warszawy oraz Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. KEN w Warszawie, zapraszają na IV konferencję pt. „Edukacja varsavianistyczna w szkole”.

Konferencja odbędzie się online za pośrednictwem platformy ClickMeeting 23 lutego w godzinach 10:00-14:30.

Wydarzenie kierowane jest do nauczycieli, szczególnie tych realizujących program szkoły varsavianistycznej oraz do edukatorów i animatorów kultury, którzy w szeroko pojęty sposób uczą o Warszawie.

W tym roku chcemy zaprezentować projekty, które poza warstwą merytoryczną niosą ze sobą wartości oparte na budowaniu relacji, angażujące i integrujące uczestników w trudnym okresie pandemii.

Osoby zainteresowane zaprezentowaniem swoich działań, proszone są o przesłanie tematu wystąpienia wraz z krótkim opisem projektu na adres: anna.wigura@muzeumwarszawy.pl  w nieprzekraczalnym terminie do: 31 stycznia 2021 roku.

Szczegółowy program konferencji. .DOCX .PDF

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Rejestracja dla uczestników: wspomaganie.edukacji@pbw.waw.pl

Współorganizatorami są: Muzeum Warszawskiej Pragi i Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. KEN

Patronat honorowy: Towarzystwo Przyjaciół Warszawy

Patronat medialny: Skarpa Warszawska