06.12.2022 / Aktualności, Działalność edukacyjna, Edukacja dla szkół

Jakie tajemnice kryje moja dzielnica?

Konkurs dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i świetlic szkolnych zatrudnionych w warszawskich szkołach.

Zadaniem nauczycieli jest napisanie projektu, który da uczniom możliwość odkrycia ciekawych miejsc dzielnicy, w której znajduje się szkoła. Projekt musi zostać zrealizowany przez uczniów danej klasy w tym roku szkolnym (2022/2023).

Zgłoszenia: opis realizacji projektu i wyników pracy uczniów trzeba przesłać do 31 marca 2023 roku na adres: grażyna.duszyńska@wcies.edu.pl

Nagrody i wyróżnienia:

Nagrodzone i wyróżnione projekty zostaną zaprezentowane na I Forum Nauczycieli Edukacji Wczesnoszkolnej w dniu 20 maja 2023 roku.

Nagrody otrzymają uczniowie i nauczyciele.

Załączniki:

Autorka grafiki: Bożena Dybowska

Organizatorami konkursu są Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń i Muzeum Warszawy.