fbpx

Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Aktualności

17.04.2019 / Aktualności, Działalność naukowa

Konkurs na plakat „Warszawa – Polska – Europa. Przemiany po 1989”

Konkurs na plakat „Warszawa – Polska – Europa. Przemiany po 1989”

Zapraszamy do nadsyłania prac będących artystycznym i intelektualnym komentarzem wydarzeń 1989 roku i następujących po nich przemian politycznych, gospodarczych i społecznych w Polsce. Do udziału w konkursie zachęcamy grafików i studentów wyższych uczelni artystycznych.

Prosimy o zgłaszanie prac wydrukowanych na papierze o formacie B1 w trzech egzemplarzach. Do wydruków należy dołączyć pendrive z plikami graficznymi. Termin nadsyłania zgłoszeń to 28 maja 2019 roku, do godz. 15.00.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 13 czerwca 2019 roku. Nagrodzone oraz wybrane przez jury prace prezentowane będą na wystawie pokonkursowej, która otwarta zostanie w czerwcu 2019 roku w Muzeum Warszawy oraz w przestrzeni miejskiej.

Konkurs organizowany jest przez Muzeum Warszawy we współpracy z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie, Polsko-Japońską Akademią Technik Komputerowych i Stowarzyszeniem Twórców Grafiki Użytkowej. Partnerem konkursu i wystawy jest Warexpo Sp. z o.o.

Szczegółowych informacji udziela Kamila Szadkowska, przemiany1989@muzeumwarszawy.pl.

Regulamin konkursu
Modyfikacja do regulaminu konkursu
Formularz zgłoszeniowy (.doc)
Formularz zgłoszeniowy (.pdf)
Oświadczenie (licencja)
Informacja o przetwarzaniu danych