fbpx

Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Aktualności

08.07.2022 / Aktualności, Warszawa dla obcokrajowców

Poznajmy się w… Toruniu

Poznajmy się w… Toruniu

Projekt „Poznajmy się w Warszawie” zostanie zaprezentowany w dniach 26-28 września w Toruniu podczas Ogólnopolskiej Giełdy Projektów.

Organizatorzy konferencji, Narodowe Centrum Kultury, Centrum Kultury Dwór Artusa, Teatr im. Wilama Horzycy, wybrali 16 projektów, które najlepiej wpisują się w temat konferencji „animacja + włączanie”.

Podczas wydarzenia domy kultury, muzea i teatry zaprezentują działania, których celem jest zapewnienie dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami. Jedną z takich grup są osoby nie posługujące się językiem polskim.

Więcej informacji i pełna lista prelegentów konferencji.

„POZNAJMY SIĘ W WARSZAWIE”

Poznajmy się w Warszawie” skierowane jest do nowych mieszkańców Warszawy, którzy w ostatnich tygodniach lub miesiącach znaleźli w stolicy swoje miejsce.

Uczestniczki i uczestnicy podczas kulturowo-językowych warsztatów rozmawiali o dzisiejszej Warszawie oraz uczyli się języka polskiego. 

Dowiedz się więcej o projekcie: