fbpx

Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Aktualności

01.03.2024 / Aktualności, Działalność edukacyjna, Działo się! Fotorelacje, Edukacja dla dorosłych i młodzieży, Muzeum Woli

Performans „Temperatura”

Performans „Temperatura”

Obejrzyj nagranie działań performatywnych pt. „Temperatura”, będących efektem warsztatów Grupy Dekonstrukcyjnej do wystawy „Zimno już było”, prowadzonych przez Alicję Nauman i Magdę Staroszczyk.

Tematem przewodnim warsztatów była temperatura. Podczas spotkań osoby uczestniczące przetwarzały swoją wiedzę i doświadczenia używając narzędzi z zakresu m.in. nowej i społecznej choreografii, tańca współczesnego, improwizacji ruchowej.

Działania performatywne odbyły się w pochmurny, zimny poniedziałek 27 listopada 2023 po zmierzchu. To otwarta, podatna na zmiany (temperatury) i przekształcenia forma, a nie ostateczny, skończony efekt. Do działania została zaproszona również publiczność.

GRUPA DEKONSTRUKCYJNA

Działanie odbyło się w ramach programu Grupy Dekonstrukcyjnej i towarzyszyło wystawie WARSZAWA W BUDOWIE: Zimno już było.

Więcej o Grupie Dekonstrukcyjnej: muzeumwarszawy.pl/grupa-dekonstrukcyjna/