15.11.2021 / Aktualności, Działalność edukacyjna, Edukacja dla rodzin

Warsztaty rodzinne na wystawie „Niewidoczne”

Muzeum Warszawy prezentuje pierwszą wystawę opowiadająca o zapomnianej historii kobiet i roli pracy domowej – Niewidoczne. Historie warszawskich służących wraz z programem wydarzeń towarzyszących.

Wystawie towarzyszą liczne wydarzenia: debaty online, oprowadzania z kuratorką wystawy, edukatorami, z zaproszonymi gośćmi, pokazy filmów zarówno polskich, jak i zagranicznych twórców, które odbędą się w Kinie Syrena.

Warsztaty rodzinne

Dla najmłodszych przygotowaliśmy warsztaty rodzinne, podczas których uczestnicy zobaczą wystawę, a w ich drugiej praktycznej części wspólnie wykonywają doskonały środek czystości domowej roboty, wykonywają proste naprawy, szycia, cerowania czy przyszywania guzików.

Na warsztaty obowiązuje bilet wstępu na wystawę.

Sobotnie warsztaty

Zero waste z dawnych lat – 15 stycznia