09.11.2020 / Aktualności, Muzeum Woli

Wola do składania. Zajęcia dla dzieci ONLINE

Czas spędzony w domu z dziećmi można dobrze wykorzystać. Zapraszamy najmłodszych do wzięcia udziału w naszych działaniach edukacyjnych online.

Wystawa Przemiany. Krajobraz Woli po 1989 roku to doskonała okazja do wspólnej rozmowy o dzielnicy za pomocą gier i zabaw.

PROGRAM WOLI DO SKŁADANIA:

Czy to zabytek? Wolskie układanki online dla dzieci.

21 listopada, 11:00

Poznaj zabytki Woli poprzez serię zabaw i gier online. Uporządkujemy domy na osiedlu społecznym, stworzymy kolorową plombę architektoniczną, ułożymy puzzle z ikonami architektonicznymi Woli, porównamy zdjęcia ćwicząc spostrzegawczość na najciekawszych budynkach. Dzięki różnorodnym ćwiczeniom poznacie losy zabytków na Woli. Wspólnie zastanowimy się także nad ich przeszłością.

Prowadzenie: Katarzyna Żukowska

Odbiorcy: dzieci 8-12 lat

KUP BILET 10 PLN

Czas Wieżowców.

29 listopada, 13:00

Podczas warsztatów online dowiecie się jak powstają wieżowce, poznacie sekrety ich konstrukcji i materiały, z których są budowane. Gdzie powstał pierwszy wieżowiec na świecie? Kiedy w naszym mieście pojawiły się drapacze chmur? Przyjrzyjmy się wieżowcom, które dzisiaj rosną na Woli na naszych oczach. Porozmawiajmy o ekologicznych aspektach wieżowców i ich wpływie na miasto.

Prowadzenie: mgr inż. Monika Płudowska-Zagrajek, Politechnika Warszawska

Odbiorcy: dzieci 8-12 lat

KUP BILET 10 PLN

INFORMACJE O WYDARZENIACH ONLINE:

Bilety na wydarzenie są dostępne do godziny jego rozpoczęcia. Sugerujemy ich zakup odpowiednio wcześniej, tak aby móc bezpiecznie zalogować się 5-10 minut przed startem. Prosimy wziąć pod uwagę, że systemy sprzedażowe potrzebują minimum kilku minut na realizację transakcji.

W mailu z potwierdzeniem zakupu otrzymają Państwo link do wykładu online na platformie ZOOM. Po kliknięciu w link otworzy się anglojęzyczna aplikacja ZOOM, a jeśli nie mają jej Państwo, to pojawi się komunikat z prośbą o bezpłatną instalację aplikacji na komputerze, tablecie lub smartfonie.

Sprawdź także: