06.09.2023 / Aktualności, Centrum Fotografii, Edukacja dla dorosłych i młodzieży, Wolontariat

Wolontariat młodzieżowy

Czy wiesz, że w Muzeum Warszawy znajdują się kolekcje unikatowych fotografii? Przybliżają one dzieje Warszawy i jej mieszkańców zupełnie inaczej niż przedmioty i eksponaty muzealne. Przekonaj się, jaką historię potrafią opowiedzieć!

• Interesujesz się fotografią?
  • Ciekawi Cię przeszłość Twojego miasta?
  • Potrafisz uważnie obserwować i analizować to, co widzisz?
  • Chcesz mieć swój wkład w rozwój Centrum Fotografii w Muzeum Warszawy?
  • Posiadasz smartfon lub aparat fotograficzny i chcesz wziąć udział w warsztatach fotograficznych i stworzyć własny projekt inspirowany fotografiami z kolekcji Centrum Fotografii Muzeum Warszawy?
  • Chcesz współtworzyć tekst alternatywny uprzystępniający fotografie osobom z niepełnosprawnością wzroku?
  • Chcesz rozwijać swoje kompetencję językowe i komunikacyjne?

Zgłoś się na wolontariat i działaj razem z nami!

Wolontariat Centrum Fotografii Muzeum Warszawy kierujemy do uczennic i uczniów klas VII i VIII szkoły podstawowej.

Wymagania:

• zainteresowanie fotografią i Warszawą,
  • chęć do działania,
  • wiek powyżej 13 lat,
  • gotowość do odbycia kilku spotkań w Muzeum Warszawy oraz pracy własnej.

Zgłoszenia:

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 15 listopada 2023 roku.

Pobierz formularz do wypełniania.

Formularz prosimy przesłać na adres e-mail z dopiskiem „rekrutacja wolontariat”: anna.lorek-maciejuk@muzeumwarszawy.pl

Wolontariat realizowany jest w ramach projektu „Focus on Photography”.