28.04.2022 / Aktualności, Centrum Interpretacji Zabytku, Działalność edukacyjna, Edukacja dla dorosłych i młodzieży, Korczakianum, Muzeum – Miejsce Pamięci Palmiry, Muzeum Drukarstwa, Muzeum Farmacji, Muzeum Warszawskiej Pragi, Muzeum Woli

Wolontariat przy projektach dla osób z Ukrainy

Muzeum Warszawy prowadzi kilka programów dla osób z Ukrainy. Nieocenioną pomoc niosą nam wolontariuszki i wolontariusze, którzy asystują przy prowadzeniu zajęć, wspierają językowo, animują zabawy z dziećmi, odpowiadają na pytania o Warszawie, pomagają w nauce języka polskiego.

Obecnie chcemy powiększyć grupę osób, które będą pomagać nam przy programach dla osób z Ukrainy: kawiarence językowej dla osób dorosłych, warsztatach dla rodzin, warsztatach dla dzieci.

Wymagania:

• zainteresowanie obszarami działalności Muzeum,
  • otwartość, komunikatywność,
  • znajomość języka ukraińskiego, rosyjskiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • dyspozycyjność kilka godzin w tygodniu.

Zgłoszenia:  https://forms.gle/1jn6hARy3aPSCh7d8

Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z regulaminem wolontariatu.

Informacje: wolontariat@muzeumwarszawy.pl