fbpx

Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia

pt, 09.11.2018
17:00–18:50

Pokaz filmowy
Muzeum Warszawy
7 / 10 zł

Donbas (Donbass), reż. Siergiej Łoźnica

Dramat, Ukraina/Francja 2018, reż. Siergiej Łoźnica, 110 min.

Siergiej Łoźnica w hipnotycznym, pełnym groteski stylu, zabiera widza w podróż po wschodniej Ukrainie. Noworosja – państwo-widmo, rządzone przez watażków, istnieje tylko dzięki wsparciu Rosji. Tu propaganda uchodzi za prawdę, wojna za pokój, a nienawiść deklarowana jest jako miłość. „Donbas” to opowieść o współczesnym człowieczeństwie i cywilizacji w dobie post-prawdy i fake-newsów.

 

W piątkowe i sobotnie popołudnia zapraszamy na spotkania z kinem artystycznym. W kameralnej sali kina Muzeum Warszawy odbywają się pokazy premierowych tytułów, obrazów z najważniejszych festiwali oraz filmów o architekturze, sztuce i tematyce miejskiej. Zachęcamy do dyskusji i ciągłego poszerzania filmowych zainteresowań: WIĘCEJ

Kup biletKup bilet Zarezerwuj Zarezerwuj

Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.