sob., 08.07.2023

Warsztaty rodzinne
Muzeum Warszawy
10 zł

Dotknąć odbudowy (warsztaty dostępne dla osób z niepełnosprawnością wzroku) | „Zgruzowstanie Warszawy 1945–1949”

Odbudowa Warszawy to nie tylko postawienie na nowo ścian budynków, ale także odtworzenie zniszczonych dekoracji. Z czego były wykonywane? Skąd można się dowiedzieć jak wyglądały te, które uległy zniszczeniu?

Odpowiedzi poszukamy na zajęciach połączonych z warsztatami, w czasie których sami na chwilę zamienimy się w konserwatorów dzieł sztuki.

Prowadzenie: Magda Magenta

Dostępność: osoby z niepełnosprawnością wzroku

ikona dostępności dla osób z niepełnosprawnością wzroku

Wydarzenie w ramach programu towarzyszącego wystawie „Zgruzowstanie Warszawy 1945–1949”.