fbpx

Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia

sob., 01.10.2022
17:00–18:15

Warsztaty
Muzeum Warszawy
udział bezpłatny

Jaki krój, taki strój | Festiwal Kultury Bez Barier

Jaki krój, taki strój | Festiwal Kultury Bez Barier

W czasie zajęć przyjrzymy się strojom na obrazach z różnych epok i sprawdzimy, co można z nich wyczytać. Przedmioty z Gabinetu Ubiorów przybliżą nam temat dodatków.

A jak jest współcześnie?

Uczestnicy w części warsztatowej spotkania sami wyznaczą kierunek mody – zaprojektują stroje i dodatki dla mieszkańców Warszawy, odpowiednie do dzisiejszych czasów!

Rezerwacja biletów przez stronę Festiwalu Kultury Bez Barier. Jedna wejściówka upoważnia do wstępu jednego uczestnika. Opiekun dziecka lub asystent osoby z niepełnosprawnością również musi pobrać wejściówkę.

Dostępność: osoby z niepełnosprawnością intelektualną, osoby ze spektrum autyzmu, wydarzenie odbywa się w „cichych godzinach”, dostępne miejsce wyciszenia


Wydarzenie odbywa się w ramach Festiwalu Kultury Bez Barier. Więcej informacji.


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.