sob., 07.12.2019

Muzeum Warszawy
10 zł/dziecko (dorosły opiekun: wstęp wolny)

Kartka świąteczna z Warszawy | Warsztaty rodzinne

7 grudnia (sobota), godz. 11.00

Co można umieścić na świątecznej pocztówce z Warszawy? Czy wystarczy Kolumna Zygmunta? A może uda się znaleźć coś bardziej nietypowego? Naszych pomysłów poszukamy na wystawie. Zaprojektujemy własne pocztówki i wymyślimy najbardziej oryginalne życzenia świąteczne. Zastanowimy się, jak przekazywano sobie listy dawno temu. Dowiemy się, kiedy powstała pierwsza świąteczna pocztówka i jak wyglądała.

DLA KOGO: dla rodzin z dziećmi w wieku 9-12 lat
WSTĘP10 zł/dziecko (dorosły opiekun: wstęp wolny) – KUP bilet