czw., 23.06.2022

Muzeum Warszawy
udział bezpłatny Зустрічі безкоштовні.

Kawiarenka językowa Мовне кафе

Mieszkanie + wynajmowanie (miejscownik)

Ćwicz z nami język polski!

Będzie to okazja do porozmawiania w języku polskim, szlifowania słownictwa oraz wymiany doświadczeń i poznania innych osób w przyjemnej, lekkiej atmosferze muzealnych wnętrz. Są to zajęcia konwersacyjne, doskonalące język polski, przeznaczone dla osób dorosłych.

Informacje praktyczne

Spotkania są bezpłatne.

Limit osób: 20. Bezpłatne bilety do pobrania online.

Spotykamy się w bibliotece Muzeum Warszawy, w kamienicy przy Rynku Starego Miasta nr 42.

Квартира + оренда (місцевий відмінок)

Практикуйте польську з нами!

Це буде можливість поспілкуватися польською мовою, відшліфувати свій словниковий запас, обмінятися досвідом та познайомитися з іншими людьми у приємній, легкій атмосфері музейних інтер’єрів. Це розмовні заняття, які вдосконалюють польську мову, призначені для дорослих.

ПРАКТИЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Зустрічі безкоштовні.

Ліміт людей: 20. Безкоштовні квитки можна скачати онлайн.

Зустрічаємось у бібліотеці Музею Варшави, у кам’яниці на Староміській площі № 42.

Warszawa dla początkujących