niedz., 04.08.2019

Zajęcia rodzinne
Muzeum Warszawy
wstęp z biletem na wystawę stałą

Poszukiwacze rzeczy – Śladami bohaterów Warszawy 1944

Poznaj zaskakujące historie, podążając śladami powstańców warszawskich i należących do nich rzeczy. W muzealnych gabinetach odkryj nieznane szerzej wątki, doświadcz codzienności roku 1944.

Zwiedzaj aktywnie wystawę główną Rzeczy warszawskie, rozwiązując zadania przygotowane w kontekście obchodów 75. rocznicy powstania warszawskiego – samodzielnie lub z rodziną!

Poszukiwacze rzeczy to aktywne rodzinne zwiedzanie, podczas którego uczestnicy poznają wystawę poprzez rozwiązywanie różnorodnych zadań.

Przyjdź do Muzeum Warszawy o dowolnej porze w czasie trwania Poszukiwaczy rzeczy – wtedy, kiedy Ci wygodnie! Będzie na Ciebie czekał edukator, który przydzieli Ci zadania do samodzielnego wykonania w przestrzeni muzealnych gabinetów. Jeśli chcesz, możesz także podjąć się zadania plastycznego!

Wśród zadań każdy znajdzie coś dla siebie i pozna historie kryjące się za, z pozoru zwykłymi, rzeczami warszawskimi.