niedz., 12.06.2022

Muzeum Warszawy

Projektowanie z Grażyną Hase. Konsultacje i korekty

Obejrzyj wystawę i poszukaj inspiracji, by stworzyć własny rysunek!

Zapraszamy na warsztaty, podczas których uczestnicy będą mieli unikatową możliwość zaprezentowania swoich rysunków projektantce, poproszenia o jej opinię, wskazówki czy uwagi.

Warsztaty przeznaczone dla osób, które znają podstawy rysunku. Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze obejrzenie wystawy „Grażyna Hase. Zawsze w modzie” i przygotowanie własnego projektu.

Wstęp na wystawę jest w cenie warsztatów – można przyjść w dowolnym terminie od momentu zakupu biletów do 12 czerwca. Wystarczy okazać bilet na warsztaty przy kasach.

Podczas warsztatów:

• Grażyna Hase opowie o swoim warsztacie i da komentarze do przyniesionych prac,
  • Uczestnicy otrzymają zadanie do wykonania w przestrzeni wystawy, w trakcie którego będą mogli skorzystać z pomocy i podpowiedzi projektantki,
  • Uczestnicy wraz z Grażyną Hase wspólnie skomentują wykonane prace,
  • Każdy z uczestników wróci do domu ze szkicami opatrzonymi komentarzami bohaterki wystawy.

Co przynieść ze sobą?

• własny projekt zainspirowany wystawą (min. 1 wykonany na kartce A4, technika dowolna)
  • przybory do rysowania (tylko techniki suche) – zapewniamy podstawowe narzędzia, zachęcamy także do przyniesienia własnych, w zależności od tego, w jakiej technice najczęściej Państwo pracują

Informacja praktyczne

Spotkanie przy kasach w kamienicy nr 42.

Koszt: 50 zł (opłata za warsztaty + bilet na zwiedzanie wystawy „Grażyna Hase. Zawsze w modzie” ważny od momentu zakupu do dnia warsztatów)

fot. Tomasz Kaczor