sob., 23.04.2022

Warsztaty rodzinne
Muzeum Warszawy

Rodzinna przygoda z twórczością Janusza Korczaka

Spotkajmy się w rodzinnym gronie w Bibliotece Muzeum Warszawy, aby wspólnie poczytać wciąż aktualne książki Janusza Korczaka, takie jak: „Kajtuś Czarodziej”, „Bankructwo małego Dżeka”, „Józki, Jaśki I Franki” oraz„Mośki, Joski i Srule”.

Po lekturze przystąpimy do działań warsztatowych: rozwiązywania zadań do tekstów, zajęć manualnych czy prób literackich, które zaplanowano do wspólnej pracy dzieci z rodzicami.

Informacja praktyczne:

Dla kogo: rodziny z dziećmi w wieku 8–10 lat
Miejsce: Biblioteka MW, ul. Rynek Starego Miasta 42
Liczba miejsc: 15
Rezerwacje: anna.krzysztofik@muzeumwarszawy.pl ; t. (22) 277 43 84

Sprawdź wydarzenia „Roku korczakowskiego”.

Wydarzenia „Roku korczakowskiego” współorganizowane są przez Muzeum Warszawy i Żydowski Instytut Historyczny.