śr., 26.02.2020

Muzeum Warszawy
7/12 zł

Zwiedzaj z kuratorem – oprowadzanie po wystawie „Rzemieślnicze historie. Pracownia Mieczników”.

Poznaj warsztat pracy, odkryj losy rodziny i zajrzyj do dawnego sklepu mistrzów brązownictwa i grawerstwa.

Kuratorka wystawy – Aleksandra Sołtan-Lipska, w czasie oprowadzania opowie o najciekawszych obiektach, związanych z nimi historiach, przybliży tajniki produkcji brązów i losy rodziny Mieczników.

Przeczytaj o wystawie „Rzemieślnicze historie. Pracownia Mieczników”.