23.06.2021 / Aktualności, Centrum Interpretacji Zabytku, Edukacja dla dorosłych i młodzieży

Wykłady Centrum Interpretacji Zabytku | lipiec – wrzesień 2021

Zapraszamy na wykłady online w Muzeum Odbudowy Starówki – Centrum Interpretacji Zabytku.

W lipcu zapraszamy na wykłady w poniedziałki i środy, a w sierpniu i wrześniu tylko w poniedziałki na nasze tradycyjne wykłady o dziedzictwie UNESCO i historii Warszawy. Dr Olaf Kwapis zabierze nas w podróż po siedmiu wzgórzach Rzymu. Rozpoczniemy nowy cykl Luksus, tandeta i awans po warszawsku. Wrócimy także do cykli o architektkach i kuchni warszawskiej.

W czwartki zapraszamy na cykl bezpłatnych debat Warszawa na wakacje na Facebooku.

Dodatkowo w niedziele, raz w miesiącu, zapraszamy na darmowy wykład na naszym Facebooku z cyklu Miasto i jego Muzeum.

Jeśli chcecie poznać historię odbudowy zapraszamy na oprowadzania na żywo po naszej siedzibie! W czwartki o 17.30 (język angielski) i 18.30 (język polski) oraz w soboty: 11.30 (język angielski) i 12.30 (język polski).

5 lipca
Sawantki. Naukowe aspiracje kobiet XVII w. (dr Ewa Kociszewska)

12 lipca
Fakty i mity. O cukierniach przedwojennej Warszawy (Albert Judycki)