14.09.2021 / Aktualności, Centrum Interpretacji Zabytku, Działalność edukacyjna, Edukacja dla dorosłych i młodzieży

Wykłady Centrum Interpretacji Zabytku | wrzesień – grudzień

Zapraszamy na wykłady online w Muzeum Odbudowy Starówki – Centrum Interpretacji Zabytku.

Dr Olaf Kwapis zabierze nas w podróż po siedmiu wzgórzach Rzymu, a dr Magdalena El-Ghamari opowie o bliskim Wschodzie od Kuchni. Prof. Marta Leśniakowska odwiedzi z nami wystawy światowe, a z dr. Pawłem Ignaczakiem i dr Ewą Kociszewską ruszymy na spacer śladami UNESCO.

Rozpoczniemy również dyskusje wokół tematu Warszawy, w ramach cykli wykładów:

Bezpłatne wydarzenia:

Niedzielne spotkania z cyklu Miasto i jego muzeum to bezpłatne wykłady, które będzie można obejrzeć na Facebooku Muzeum Warszawy.

Wykłady z cyklu NGOsy Warszawy oraz debaty z cyklu Nowa Miejskość Warszawy są wydarzeniami bezpłatnymi i będą transmitowane na Facebooku Muzeum Warszawy.

Informacje praktyczne:

Wykłady kosztują 5 złotych, a wejściówki online są do kupienia przez stronę ewejsciowki.pl. Po opłaceniu wejściówki dostaniesz maila z linkiem do wykładu online.

Wykład online realizujemy przez platformę ZOOM. Na telefonie komórkowym lub tablecie aplikację ZOOM należy wcześniej bezpłatnie pobrać i zainstalować.