02.05.2022 / Aktualności, Działalność edukacyjna, Edukacja dla dorosłych i młodzieży

Oprowadzania sensoryczne, w PJM „Grażyna Hase. Zawsze w modzie”

Grażyna Hase: modelka, projektantka mody, właścicielka galerii sztuki, warszawianka, która współtworzy życie artystyczne i towarzyskie stolicy. Wystawa „Grażyna Hase. Zawsze w modzie” w Muzeum Warszawy.

Zapraszamy na niedzielne oprowadzania po wystawie dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami: sensoryczne i z tłumaczeniem na PJM.

Zaproszenie na wystawę w PJM

Oprowadzanie sensoryczne — z możliwością dotykania i rozróżniania rodzajów tkanin używanych w projektach Grażyny Hase:

Miejsce spotkania: przy kasach w kamienicy nr 32
Bilety dostępne w sprzedaży na 2 tygodnie przed wydarzeniem.
Kup bilety online.

Oprowadzanie kuratorskie z tłumaczeniem na PJM dla osób z niepełnosprawnością słuchu:

Miejsce spotkania: przy kasach w kamienicy nr 32
Bilety dostępne w sprzedaży na 2 tygodnie przed wydarzeniem.
Kup bilety online.

fot. Tomasz Kaczor