fbpx

Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Wydarzenia

niedz., 22.05.2022
16:00–17:00

Oprowadzanie
Muzeum Warszawy
12 zł normalny/7 zł ulgowy

Oprowadzanie dla osób z niepełnosprawnością intelektualną „Grażyna Hase. Zawsze w modzie”

Oprowadzanie dla osób z niepełnosprawnością intelektualną „Grażyna Hase. Zawsze w modzie”

Grażyna Hase: modelka, projektantka mody, właścicielka galerii sztuki, warszawianka, która współtworzy życie artystyczne i towarzyskie stolicy.

Na wystawie „Grażyna Hase. Zawsze w modzie” pokazanych jest ponad 200 obiektów. Przede wszystkim są to ubiory, dodatki i projekty z kolekcji Muzeum Warszawy, a także fotografie, filmy i publikacje prasowe.

Części wystawy prowadzą przez karierę Grażyny Hase. Pod koniec lat 50. wkroczyła w świat mody jako modelka. Potem zdobyła uznanie jako projektantka. Stworzyła własną markę, wreszcie stała się mentorką dla pokoleń projektantek i projektantów.

Informacje praktyczne:

Oprowadzanie sensoryczne dla osób z niepełnosprawnością intelektualną — z możliwością dotykania i rozróżniania rodzajów tkanin używanych w projektach Grażyny Hase.

Maksymalna liczba uczestników: 15 osób
Miejsce spotkania: przy kasach w kamienicy nr 32

Sprawdź program wydarzeń towarzyszących wystawie.


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.