21.12.2022 / Aktualności

Szukamy edukatorów i edukatorek do stałej współpracy

Do naszego zespołu współpracowników zapraszamy osoby mające doświadczenie edukacyjne, lubiące pracę z ludźmi, Warszawę i jej historię. Prowadzimy lekcje i warsztaty muzealne, organizujemy spacery miejskie i wydarzenia kulturalne.

Poszukujemy ludzi:

• energicznych,
  • kreatywnych,
  • komunikatywnych,
  • zorganizowanych,
  • odpowiedzialnych,
  • dyspozycyjnych (praca w godzinach przedpołudniowych i w weekendy).

Oferujemy:

• prowadzenie zajęć edukacyjnych w siedzibie głównej Muzeum Warszawy na Rynku Starego Miasta i w Centrum Interpretacji Zabytków (ul. Brzozowa 11/13),
  • szkolenia merytoryczne i dydaktyczne, doskonalenie warsztatu edukatorskiego i poszerzanie wiedzy o Warszawie,
  • szkolenie Echocast, moduł „Angażując publiczność”,
  • pracę z osobami ze wszystkich grup wiekowych,
  • możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach kulturalnych,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów na lekcje, spacery i warsztaty,
  • umowę zlecenie – stawka za standardową lekcję muzealną to 140 zł brutto.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego i oświadczenia sankcyjnego.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami i kandydatami.

Harmonogram rekrutacji:

• wypełnienie formularza zgłoszeniowego i oświadczenia sankcyjnego,
  • rozmowa na zoomie z wybranymi kandydatami,
  • zapoznanie się z ofertą edukacyjną muzeum, szkolenie i oprowadzanie po muzeum (2 spotkania szkoleniowe w drugiej połowie stycznia)
  • przygotowanie i poprowadzenie lekcji próbnej (na podstawie gotowego scenariusza lekcji)

Zgłoszenia oraz wszelkie pytania prosimy kierować na adres email: monika.michalek@muzeumwarszawy.pl

W temacie wiadomości prosimy o wpisanie: rekrutacja edukatorów.

Na zgłoszenia czekamy do 3 stycznia 2024 roku.

Załączniki: