28.09.2021 / Aktualności, Działalność edukacyjna, Edukacja dla dorosłych i młodzieży

Warsztaty dla dorosłych w ramach projektu Miasto tworzą obywatele

Chcemy, aby coraz więcej mieszkańców i mieszkanek Warszawy zyskało wiedzę o wpływie na współtworzenie miasta, dlatego zapraszamy na warsztaty w ramach projektu „Miasto tworzą obywatele. Cykl spotkań i warsztatów w Muzeum Warszawy”.

Informacje praktyczne:

Warsztaty są bezpłatne, ale obowiązuje rezerwacja online lub mailowo: edukacja@muzeumwarszawy.pl

Warsztaty odbywają się w Muzeum Warszawy.

Tematy zbliżających się warsztatów (więcej informacji wkrótce):

• Zielono nie zawsze znaczy tanio – warsztat negocjacyjny dotyczący przeprowadzenia transformacji energetycznej w mieście
  • 2 tys. m2 – jak planować życie społeczności lokalnej w wielkim mieście?